وی هتل

چنل منیجر چگونه کار می کند؟

فهرست مطالب

جگونه کار می کند

آشنایی با چنل منیجر:

برای آگاهی از کارکرد چنل منیجر ابتدا باید آن را بشناسیم. در این قسمت توضیح مختصری درباره این سیستم ارائه می‌شود و سپس کارکرد آن ذکر می‌گردد.

چنل منیجر به یاری هتلداران و کارمند‌های هتل، کارمند‌های آژانس‌های مسافرتی و سایر بخش‌های صنعت گردشگری آمده است. در واقع رزرو اتاق‌های هتل به شکل سنتی تغییر پیدا کرده و به صورت مدرن درآمده است. چنل منیجر را با عنوان سیستم رزرواسیون مرکزی / سی آر اس نیز معرفی می‌کنند. با این سرویس‌ها و شبکه‌ها میتوان به راحتی از موجودی و خدمات هتل‌ها آگاهی پیدا کرد. کارایی نرم افزار هتلداری مانند: پارسیان گشت، رسپشن، مدیریت اقامتگاه آی سفر و خیلی نرم افزار‌های دیگر با وجود چنل منیجر کارایی بیشتری پیدا کرده‌اند. به طور کلی مشکلاتی که در گذشته کارمندان رزرواسیون هتل‌ها برای ارائه خدمات اقامتی خود به گردشگران و مسافران داشتند، امروزه با کمک سیستم چنل منیجر، به میزان بسیاری حل شده است.

هتل های ایران مانند سایر هتل های جهان باید به شبکه ارتباطی هتل ها یا همان چنل منیجر دسترسی داشته باشند. این امر علاوه بر صرفه جویی در هزینه و زمان هم برای مشتریان و هم برای کارمندان هتل ها، سود بسیاری نیز برای هتلداران دارد. زیرا امکان رزرو آنلاین را به میزان زیادی افزایش داده است. چرا که در سیستم چنل منیجر موجودی و خدمات هتل ها به صورت لحظه ای بروزرسانی می شود.

چگونه کار میکند1

استفاده آسان از سایت هتلداری و چنل منیجر

امروزه هر هتلی دارای وب سایت مخصوص به خود است. اگر هتل به چنل منیجر متصل باشد و وب سایت آن نیز به روز رسانی شده باشد، امکان رزرو اتاق به راحتی برای گردشگران میسر خواهد بود. در واقع آسان شدن دسترسی به اتاق های هتل و بررسی اطلاعات موجود در هر اتاق به وسیله وب سایت های هتل ها، به راحتی امکان پذیر است. وقتی به عنوان یک مدیر هتل اقدام به ایجاد سایت هتلداری خود نمایید، با راه اندازی چنل منیجر بر روی سیستم هتل خود می توانید از مزایا و ویژگی های رزرواسیون مرکزی بهره مند شوید. همانطور که ذکر گردید سی آر اس ها به عنوان یک سیستم رزرواسیون مدرن و آنلاین برای نظم بخشیدن به سیستم هتلداری کارایی دارند. چنل منیجر وی هتل یکی از بهترین نوع چنل منیجر های ایرانی است که با کمک این سیستم آژانس ها و سایر هتل ها از وضعیت اتاق های هتل شما مطلع شده و نظم خوبی بر هتلداری شما حاکم خواهد شد.

چنل منیجر وی هتل یک نرم افزار جامع و کامل است. این نرم افزار یا شبکه هوشمند برای دریافت اطلاعات هتل کمک بسیار خوبی می باشد. زیرا همه ی اطلاعات مربوط به رزرو اتاق ها و خدماتی که در هتل ارائه می شود را در اختیار مشتریان قرار می دهد و به صورت لحظه ای در حال بروزرسانی است. استفاده از چنل منیجر منجر می شود در زمان صرفه جویی گردد و علاوه بر یک هتل به اتاق ها و خدمات هتل های دیگر نیز دسترسی پیدا کرد. در واقع اگر هتل ها به فکر سود بیشتر هستند می توانند از این شبکه استفاده نمایند. چون رزرو آنلاین اتاق ها را به حداکثر می رساند.

چگونه کار میکند2

چنل منیجر چگونه کار می کند؟

این سیستم اطلاعات اتاق ها، خدمات و امکانات هتل را دریافت می کند و آن را از طریق سایر شبکه های اطلاع رسانی مانند آژانس های مسافرتی و هتل های دیگر در اختیار مشتریان قرار میدهد. وقتی گردشگران یا مشتریان اقدام به جست و جو برای اتاق مورد نظر خود می نمایند، نرم افزار چنل منیجر، نزدیک ترین گزینه های موجود را در اختیار مشتریان قرار می دهد. به طور مثال اگر هتلی چشم انداز فضای سبز و دریاچه را دارد و تنها یک اتاق خالی رو به دریاچه موجود باشد، چنل منیجر براساس اطلاعاتی که از هتل دریافت نموده است، اتاق موجود را که رو به دریاچه است، در اختیار مشتری قرار میدهد. به این ترتیب گردشگران قبل از حضور در مقصد به راحتی و به صورت آنلاین می توانند اقدام به رزرو اتاق نمایند.

با چنل منیجر وی هتل آژانس ها نیز به راحتی از موجودی هتل ها باخبر می شوند و دیگر نیازی به تماس تلفنی با هتل ها نیست. در واقع اوضاع بی نظمی که هتل ها و گردشگران در گذشته برای رزرو اتاق ها داشته اند با کاربرد این نرم افزار کاملا سامان یافته است.

وی هتل

وی هتل

مطالب مرتبط

با آخرین بروزرسانی ها در صنعت هتلداری درجریان باشید

وی هتل (Vhotel) چیست؟

وی هتل زیرساختی بومی و به روز! ممکن است تا به امروز با اصطلاح چنل منیجر هتل Hotel channel manager  و همینطور سیستم رزواسیون مرکزی Hotel CRS آشنا … ادامه مطلب